کتاب پی پی جوراب بلند

اثر آسترید لیندگرن از انتشارات قدیانی - مترجم: فرزانه کریمی-ادبیات کلاسیک

پپی Longstocking یک رمان بچه توسط نویسنده Astrid Lindgren سوئدی، منتشر شده در سال 1945 است. داستان معشوقه یک دختر جوان خرابکار و فرار از خنده دار او. تامی و خواهرش Annika یک همسایه جدید دارند و نام او Pippi Longstocking است. او دارای خوک قرمز دیوانه است، هیچ پدر و مادر به او بگویید که چه باید بکنید، یک اسب که در حیاط خود زندگی می کند، و شعار برای ظالمانه که به نظر می رسد منجر به یک ماجراجویی پس از دیگری!


خرید کتاب پی پی جوراب بلند
جستجوی کتاب پی پی جوراب بلند در گودریدز

معرفی کتاب پی پی جوراب بلند از نگاه کاربران
من فکر کردم یک نسخه جدید از Pippi نشان داده شده توسط لورن کودک هیجان زده شد. من در پپی بزرگ شدم علاوه بر مدل موهای وحشی، او همچنین به من آموخت که چگونه خرابکاری می کند و به طرز خارق العاده ای دروغ می گوید. شاید من به سختی بکارم. اما جنبه های خاصی از این ترجمه جدید من را سرد می کند. Ephraim Longstockingking از بومیان @ بیش از حد برای تحمل است. فرایند بسیار عمومی است. او آشکارا یک پادشاه CANNIBALS است، به عنوان هر کسی با یک اونس از حس می تواند به یاد بیاورد. همچنین، Pippis نام کامل تغییر ازPippilotta Delicatessa Windowshade Mackrelmint Ephraims دختر جوراببلنده @ بهPippilotta Comestibles Windowshade Curlymint Ephraimsdaughter جوراببلنده @. شاید من تلخ تر به عنوان من یکی از ده نفر در ایالات متحده آمریکا بود که می تواند Pippis نام کامل نامحدود بدون فکر. من رک و صراحت نمی دانم اگر ترجمه جدید @ بهتر @ درست است. شما اصطلاح نام شخص یا حرفه پدر خود را تغییر نمی دهید. پایان داستان. علاوه بر این، چند دروغ Pippis به نظر می رسد به طور مبهم در این ترجمه جدید، که در old.that spouted، من قدردانی میکنیم تصاویر چایلدز آشکار بود نه نژادپرستانه. و گرچه جوراب هایش راه راه هستند، آنها سایه های سیاه و قهوه ای (بدون قرمز و سفید سفید) نیستند. امیدوارم این کتاب یک نسل جدید را به یکی از قهرمان های مورد علاقه من برساند. یکی از قهرمان های مورد علاقه من، پدرش یک پادشاه قورباغه است.

مشاهده لینک اصلی
دختر با چکمه اژدها با خواندن دختر با تاتو اژدها، که در آن لیسبت به عنوان یک دنیای واقعی پپی شناخته شده است، من قصد دارم برای مدت طولانی الهام بخشی را بخوانم. برای چند فصل اول، دشوار است تصور کنید چگونه لارسون می تواند شخصیت لیس بت را در پپی تشکیل دهد. در نهایت من آموختم که دنیای Pippis را پیچ و تاب کنم و آن را به دنیای ظاهرا واقعی پر از تجاوزگران و دزدانی که در آن دختران کوچک هیچ قدرت فوق العاده ای برای رسیدن به آن ندارند، فشرده کنند. سپس می توانم ببینم چگونه لارسون تصور می کرد، پپی را به عنوان یک بالغ می خواند، که هر یک از ماجراهای کوچک پیپپیس می تواند یک فاجعه باشد. از یک هزار نفر ممکن است زنده بماند. او تصمیم گرفت در مورد آن یکی، Pippi مدرن، بنویسد. برای اینکه شما احتمالا همچنان به نگرش Pippis برای زنده ماندن در سوئدی مدرن نیاز دارید حتی اگر قدرت فوق العاده ای نداشته باشید - لیسبت ممکن است یتیم یتیم و شورش درست مثل پپی باشد؛ او ممکن است فقط مهارت های هک کردن خود را به عنوان یک پروکسی برای Pippis فوق العاده قدرت، اما در پایان روز هر دو می تواند برخی از ایکس ضربه. بررسی شما فقط به عنوان خوانده شده در بالا به معنای نشان دادن چگونگی خواندن من از دختر با تاتو اژدها تاثیر من از Pippi Longstocking. آیا عادلانه است حتی در مورد تفسیر لیس بت و لارسونز از داستان در هنگام خواندن آن فکر کنید؟ احتمالا نه. امیدوارم بتوانم آن را از سایه Lisbeths دور کنم. آیا من الان لارسون را سرزنش می کنم تا برخی از سرگرم کننده ها را خراب کنم؟ احتمالا بله. من فقط آرزو دارم که اولی را بخوانم Astrid - البته من ممکن است هرگز از Pippi شنیده ام اگر نه برای Larsson. این مسئله ای است که با بسیاری از کتاب ها مواجه شده ام که منبع آن به عنوان کتابی است که مرا به آن مراجعه کرده است لذت بخش است، اما برای انجام کار ارجاع کمتر لذت بخش است. چطور میتونم این کار رو بکنم؟ آیا من همه چیز را رها می کنم و زمانی که کوچکترین پینتوت بالا می آید، به یک کتاب فروشی می روم؟ آنها قبل از خواندن یلیسس، آن ها را بهتر ذخیره می کنند.

مشاهده لینک اصلی
L، برای Lindgren است\n2.5 Stars Pippi Longstocking کاملا موردی است که در I-read-this-too-late-in-life وجود دارد. این نوع داستان نیست که مادرم به عنوان یک فرزند خوانده است. من در حال حاضر بیش از حد خسته ام، من نیاز به خواندنش در مورد یک زنجبیل دارای نه ساله که اسب را برداشت و حاضر به رفتن به مدرسه نیست. حرکت عاقل، مادر، حرکت عاقلانه. من تا حدودی از دست دادن در مورد چگونگی بررسی این، صادقانه است. برای این کار، سختی وجود دارد، اما من نمی توانم مغز تظاهر کننده مادر را خاموش کنم. من نمی توانم کمک کنم، اما فکر می کنم این فقط یک داستان ضعیف برای خواندن یک کودک است. برای یک نفر، پپی یک یتیم است که خود را متقاعد کرده است که او دختر یک پادشاه خوک است (چه ؟!). برای چیز دیگری او یک بازی از تعقیب با پلیس (کودکان و نوجوانان، این را امتحان کنید در خانه). من فقط نمی دانم می توانستم وقتی این مطلب را خوانده بودم بیمار بودم اما فقط برای من تمام شد. هیچی، بچه ها این هم برای من خیلی بامزه بود و خیلی باورنکردنی بود. من الان بانوی پیر و لعنتی هستم ...

مشاهده لینک اصلی
من قبلا هرگز سعی نکرده بودم، بنابراین فکر میکنم باید قطعا بتوانم این کار را انجام دهم. »این برای من خیلی دلتنگ است. من مادر بزرگم را خواندم و کتابهایم را هم برایم تماشا کردم. پپی Longstockingis یک کلاسیک است که هر کس باید حداقل یک بار در زندگی خود لذت ببرید. او در مورد یک دختر جوان که در یک خانه بزرگ با میمون و اسب زندگی می کند، نیز اتفاق می افتد که به عنوان قوی ترین دختر جهان است. @ در کنار پپی، دو فرزند دیگر، یک برادر و خواهر زندگی می کنند و با هم به هم می رسند انواع ماجراهای سرگرم کننده این کتاب بسیار جذاب و کاملا خنده دار است. جوک ها در این کتاب هنوز هم پس از تمام این سال ها باقی می مانند. من حدس می زنم این است که چرا آن را یک کلاسیک در نظر گرفته است. من احساس Pippis از ماجراجویی و بی گناهی او را دوست دارم. او واقعا به هیچکس فکر نمیکند و نمیتواند تصور کند که چرا دیگران گاهی اوقات خیلی سخت هستند. او مجموعه قوانین خود را دارد و مراقبت نمی کند که با هر کس دیگری سازگار باشد. ما واقعا می توانیم چند اشاره گر را از او بگیریم. او یک دوست وفادار است و بسیار با سخاوتمندانه است. من از زمانی که آنقدر نزدیک به قلب من بودم، تعصب کمی دارم. من نمیتوانم شکایات زیادی را به خاطر بسپارم و این یک چیز عالی است اگر میخواهید چیزی سرگرم کننده و سبک باشد، مهم نیست چه سن شما باشد. من به شدت آن را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بسیار کودکان شیرین و غریب! از خواندن آن به برادران جوانم لذت بردم. آنها معمولا به اندازه کافی بلند به نظر می رسند تا چیزی برای آنها بخوانند، اما واقعا از من خواسته اند که آنها را بخوانند! بنابراین در آن منطقه برنده شد! اگر شما به دنبال یک مدلrole @ kids book هستید، این واقعا این نیست، اما سرگرم کننده بود و مطمئنا چیز بدی در آن وجود نداشت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پی پی جوراب بلند


 کتاب پس از سقوط و حادثه در ویشی
 کتاب آلبر کامو و آندره مالرو
 کتاب کلاین و واگنر
 کتاب آدم کجا بودی؟
 کتاب درآمد به متافیزیک
 کتاب خانه ی هفت شیروانی