کتاب پایان رابطه

اثر گراهام گرین از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: احد علیقلیان-ادبیات کلاسیک

این یک رکورد از نفرت بسیار بیشتر از عشق است، موریس مبارکس در عبارات بازنویسی «پایان امور» می نویسد و این یک نفرت عجیب و غریب است که او را مجبور می کند تا حساب گذشته یی از رفتار دروغین خود را با سارا مایلز تنظیم کند. در حال حاضر، یک سال پس از مرگ ساراها، جامعهکس به دنبال تحقیر اشتیاق خود از تجدید نظر در دوره خود از عشق وسواس به عشق نفرت است. در ابتدا، او معتقد است که از متن سارا و شوهرش هنری متنفر است. با این حال او بیشتر به چشم انداز عاطفی خود می اندیشد، نفرت نفرت ها به خداوند تبدیل می شود، او احساس می کند زندگی خود را شکسته، اما وجود خود را در نهایت به رسمیت شناختن است.   در ابتدا در سال 1951 منتشر شد، "پایان امور" توسط ویلیام فاکنر تحسین شده بود، به عنوان یکی از بهترین و واقعی ترین و در حال حرکت های من در زمان من است.


خرید کتاب پایان رابطه
جستجوی کتاب پایان رابطه در گودریدز

معرفی کتاب پایان رابطه از نگاه کاربران
برخلاف هر تفکر دیگر، فرد سواد در دنیای غربی، من به هیچ وجه به خواندن گراهام گرین (به جز قدرت و جلال، که من برای مدرسه دوست داشتم) نرفتم. من می دانستم که Id نیاز به اصلاح این کمبود شرم آور معدن در برخی از نقاط دارد، و از آنجایی که هر فرد قرمز خون که همیشه خوانده است، پایان امور به آن عشق می بخشد، این به نظر می رسید که یک مکان خوب برای شروع است. با این حال، به تعجب بزرگ و بی شرم شرم، من این کتاب را نادیده گرفتم. منظورم این است که من آن را نادیده گرفتم من خواندن بسیاری از آن را، در تلاش برای پایان دادن، فقط مطمئن شوید، اما در یک نقطه خاص من فقط نمی توانستم ادامه دهید. در حالی که من مانند محیط پس از جنگ دوست داشتم، شخصیت ها و پیش فرض فقط به نظر می رسید که به طرز باور نکردنی خسته کننده و نوجوان و برای من مهم نیست که خواندن آنها باعث شد من احساس می کنم که من خفه شدم. من احساس می کردم کتاب من را دوست داشتم، اگر خیلی جوانتر بودم و می توانستم از بین برود. ممکن است که یک عفو شکنجه شده یا کسی که در مورد مسائل مربوط به خدا نیز مورد توجه قرار گرفته است، کمک کرده باشد، اما من کتاب هایی درباره ایمان را که دوست داشتم (به عنوان مثال، گیلاد) خوانده ام، به طوری که نمی تواند کل مشکل باشد. من همچنین تن از رمان هایی راجع به شخصیت های نگران کننده و نگران کننده با مسائلی که نمی توانم به آن دست پیدا کنم را دوست داشتم، بنابراین من واقعا مطمئن نیستم که مشکل اینجاست. هر کس دیگری در این سیاره این کتاب را دوست دارد، بنابراین به وضوح چیزی با من اشتباه است.

مشاهده لینک اصلی
من از پایان بسیار ناامید شده ام. نیمه اول جالب و جذاب بود. نیمه گذشته بیشتر شد و بیشتر به سمت پایین حرکت کردیم. دین موضوع مهم برای نویسنده و این کتاب است. روابط دوستانه هم قطعا نویسنده ام تلاش بیشتری خواهم کرد چون از نوشتن لذت می برم، اما باید صادقانه بیان کنم که نگرانی اصلی من در خواندن یک کتاب از گراهام گرین تأیید شده است. من نمیتوانم بدون دادن اسپویلرها بیشتر بگویم. (مشاهده اسپویلر) [این کمک می کند تا به عنوان یک مؤمن باشید. این لازم نیست که خطوط را درک کنید، اما پیروی از پیام کتاب است. نه، شما هرگز به موعظه نشوید. در عوض، شخصیت ها با اعتقادات خود مبارزه می کنند. اگر از خدا متنفرید، میگوید شما معتقدید که او وجود دارد. من قطعا می توانستم بدون معجزه انجام دهم. (پنهان کردن اسپویلر)] کالین فرث روایت عالی از کتاب صوتی را می دهد.

مشاهده لینک اصلی
وای ... من نمی دونم چطوری میتونم بفهمم که چطور به کلمات حس میکنم، چون هنوز هم همه چیز را پردازش می کنم، اما خیلی چیزها را میپسندم. بله ... وای من احساس می کنم که من فقط عاشق یکی از کسانی که دور، که قلب من را شکست، که با یک قطعه از من عقب مانده است. من سوال خود را از خود پرسیدم، من متنفر بودم. من دوست داشتم ... دوست داشتم ازت متنفرم ... من ازش متنفر بودم بنابراین من می تونم بفهمم، احساس می کنم، من موریس، من سارا، من هنری. من این کتاب را کاملا دوست دارم من رفتن به خرید آن. در حال حاضر یکی از علاقه مندان من است.

مشاهده لینک اصلی
اگر به نظر رسمی باشد، این است؛ گراهام گرین مسائل خود را با وفاداری داشت. این کتاب احتمالا از روابط او با کاترین والستون الهام گرفته شده است. در یک نقطه خاص، شما شروع به تعجب می کنید که آیا همسرش توسط خیانت یا ناراحتی بی پایان خود در مورد آن مضطرب شده است. او همچنین برای همسرش به کاتولیک تبدیل شده است و اوضاعش نسبت به آن کمتر برای من جالب است، بنابراین آن یک آزار دهنده است که نیمه دوم این کتاب در مورد ایمان بیشتر از این موضوع است. شاید من فقط از شر بیقراری Greenes بیمارم. من قدرت و افتخار را دوست داشتم؛ من می توانم کتاب هایی در مورد ایمان داشته باشم اما در یک نقطه خاص، می دانیم، اجازه می دهد تا با آن درگیر شود. در اینجا بسیار عاقلانه است. او می گوید، توصیف خدا، شما می دانید این آینه های تحریف در نمایشگاه. منن یک آینه زیبا نیز دارد که در آن او را دوست دارد و قدرتمند و عادل و عاقل می بیند. این ایده خود را از خود دارد. اما همچنین، بسیاری از صحبت های خداحافظی با خداوند وجود دارد. @ رمان، من فکر می کنم، باید به جایی پایان، اما من شروع به اعتقاد بر این است که واقع گرایی من در تمام این سال ها گم شده است، زیرا هیچ چیز در زندگی در حال حاضر به نظر می رسد به پایان برسد. @ خنک چیزی است که می گویند، اما متاسفانه من خودم را پیدا کردم شروع به آرزو کردن این رمان پایان می دهد. هنگامی که آن را در نهایت خاموش می شود، پایان دادن به، جایی که او (مشاهده اسپویلر) [به پایان می رسد در نوعی رابطه ای خنده دار همجنسگرا با بیوه زن که او ناخن می کشد (پنهان کردن اسپویلر)] فوق العاده عجیب است. من آن را دریافت کردم .----------------------------- خواندن یادداشت ها: این به معنای بخشی از یک بخش شکسته از جمله Salters نور سالها و در عشق توسط آلفرد هیز، شاید همراه با آپابایلس لایک عشق، روز استقلال فردا، ماری مک کارتیس شرکتی که او نگه می دارد. خدایا ببخشید؟ از این مقاله در مورد کتاب های شکسته

مشاهده لینک اصلی
@ احساس ناراحتی بسیار ساده تر از آنچه که از خوشبختی است، انتقال می دهد. در بدبختی ما به نظر خود از وجود خود آگاهی داریم، هرچند که ممکن است آن را به صورت یک خودخواهانه غولپیکر ببینیم: این درد من منحصر به فرد است، این عصب که انگشتان به من و دیگران وابسته است. اما خوشبختی ما را از بین می برد: هویت ما را از دست می دهیم. @ دو چیز: آرزو می کنم فیلم اول را ببینم. اگرچه من آن را چند سال پیش دیدم، بیشتر آن را به من خواندم. این رمان تجربی بسیار غنی تر از فیلم ارائه می دهد، اما احساس می کنم که لذت بردن از آن، تا حدی با دانستن اینکه چگونه این طرح به نمایش در می آید، کاهش می یابد. من انتظار نداشتم که رمان خیلی به موضوع ایمان، خدا، کاتولیک، پایان دهد ؛ سومین سوم به این موضوع اختصاص دارد. من به این معنی نیست که این مسائل به رمان جدی نرسیده باشند؛ آن ها هستند. من فقط نمی دانستم که آنها به اندازه ی کافی به سطح می آیند و در آنجا باقی می مانند. (من می دانم: رمان آن گراهام گرین). چیز سوم ممکن است عجایب خوبی در مورد این رمان باشد .... اما نه، آن را به آن زندگی می کردند. اجازه داده شد در داخل موریس جامعه ذهن خود را، در خواست، حسادت، خودخواهی که در آن بخشی به وجود آمد، گرفتار شد؛ مقاومت در برابر ایده خداوند - بسیار زیاد است که در اینجا برای در نظر گرفتن و دلایل بسیاری برای خواندن بسیار آرام وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پایان رابطه


 کتاب مولودی
 کتاب دلبند عزیزترینم
 کتاب سقوط در کوه مورگان و ارتباطات آقای پیترز
 کتاب شاهزاده خانم بابل
 کتاب زنان تروا
 کتاب شاهزاده و گدا