کتاب میوه های زمین

اثر کنوت هامسون از انتشارات گل آذین - مترجم: قاسم صنعوی-ادبیات کلاسیک

رشد خاک، رمان حماسی که نویسندهش جایزه نوبل ادبیات را به دست آورد، حماسه بزرگ هامسون این سرزمین است. این رهن به توسعه سایت در Sellanraa از مالداری اولیه به مزرعه کاملا کار می پردازد. هنگامی که اولین بار در سال 1917 منتشر شد، رشد خاک به سرعت به عنوان شاهکار شناخته شد. نود سال بعد، این یک تجربه ادبی حمل و نقل باقی می ماند. کنت هامسون در داستان ایساک، که روستای خود را ترک می کند تا یک خانه را پاک کند و خانواده را در میان جاهای نابالغ از کشور عقب نروژی بسازد، پیوند عنصری بین انسان ها و زمین را فرا می گیرد. رمان هامسون، تازه توسط محقق تحسین شده Hamsun Sverre Lyngstad ترجمه شده است، کار از آرامش قبل از طبیعت، زیبایی صوری و قدرت کتاب مقدس - و دستاورد تاج و تخت یکی از بزرگترین نویسندگان قرن بیستم است.


خرید کتاب میوه های زمین
جستجوی کتاب میوه های زمین در گودریدز

معرفی کتاب میوه های زمین از نگاه کاربران
کلاسیک یک مکان، یک خانواده، افرادی که زندگی خود را به اشتراک می گذارند، درas is @ way گفته شده است. یکی از آن داستانهایی است که شما را از نگهبانی محافظت می کند. خوب بود، برخی از سوالات را برای خواندن یک کتاب درباره زندگی در طبیعت، کار با طبیعت، زندگی در یک شهر و خرید مواد غذایی بسته در مغازه ها مطرح کرد.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** رشد خاک یک نامه عشق است. آن نوشته شده به خانه، به یک مرد که زمین را دوست دارد. مردی که زمین را کنترل و تغییر می دهد و همچنین توسط زمین کنترل می شود. این نیز نامه عشق به مردم، مردم خوب از خاک است. مانند همه عشق نامه ها، کسانی که به شخص دیگری نوشته شده است، کمی هیجان انگیز و کمی خواندن. متاسفانه مانند دیگران عاشق نامه های خود نیز معمولا معمولی و خسته کننده است. مردمی که زمین خوب را می کنند، کشاورزان همگی خوب و شریف هستند. قوی و خاموش، اگر نه خوش تیپ، آنها مرد ناهموار و مردانه هستند. مردانی که کارهای دیگر را انجام می دهند هم عادلانه نیستند، آنها شبیه یا تنبل و بدون حرکت هستند. در عشق با پول و یا در عشق با اعداد آنها مراقبت از زمین و یا حیوانات و گیاهان است. زنان متأسفانه به خاطر مردان کارگر کار سختی نیستند. زنان شبیه سازی، شایعه سازی و نگرانی در مورد چیزهای زیبا و ظریف هستند. یا دیگران با نگرانی در مورد اینکه مردان کمتر و بهتر، به دنبال نگرانی و نگرانی هستند، فریب می خورند. چرا گاهی حتی شهروندان! اما از خواننده ملایم ترس نداشتید زیرا همه زنان از روش های پرشورشان بهره می برند و درس می خورند، گاهی اوقات درس بسیار دردناک است، قبل از اینکه آماده باشند تا با مردtroll خود کنار بیایند. بنابراین کتاب کامل برای اندیشه محافظه کارانه ؟ خوب برای کسانی که به دنبال خوب / بد، سیاه / سفید، سادگی خدا / شیطان است. شیطان حتی در کتاب ظاهر ظاهر می کند، گرچه مترجم می گوید ممکن است یک گوزن باشد. نمی دانم کتاب اشتباه بود، خواندن لذت بخش بود، ساختار ساده آن مرا به یاد داستان داستان خواب و یا کتاب کودک، عبارات تکراری، زبان ساده، درس های مداوم آموخت. تصاویر زیبا از چشم انداز، کوه ها، زمینه ها، حیوانات وجود دارد. حتی یکی از دهقانان شریف در نزدیکی مرگ در یک برف، زیبا است. اما من این کتاب را ندیده ام. این بخش هایی از تنش و تنش وجود دارد، جایی که قلبم تقریبا به کاراکترها منتهی شد، یا من برای کسی مراقبت می کردم، اما این چندان دور از آن بود. یک کتاب عجیب و غریب است که در راه خود لذت بخش است اما فاقد آن است.

مشاهده لینک اصلی
با یک زبان ساده و بدون فلسفه زیاد، یک بار دیگر، آنچه که هر یک از ما باید بدانیم - این که شادی واقعا زیاد نیست و ما باید در خودمان کلیدی باشیم. از سوی دیگر، اگر یک مرد با خود ناراضی باشد، در دنیا هیچ جایی وجود ندارد که در آن شاد و رضایت واقعی پیدا کند - هر جا که بتوانیم فرار کنیم، نمی توانیم از خود فرار کنیم.

مشاهده لینک اصلی
من خواندن این یکی را در کتابخانه کالج من و افسوس، من به زودی برای دو ماه از تابستان دور. بنابراین آن را در حال حاضر رها، اما من می دانم که در آن برای پیدا کردن آن! نوت هامسون - من تو را دوست دارم با تشکر از شما برای رشد خاک.

مشاهده لینک اصلی
دوست داشتنی، در شرق عدن، زمین خردمند، قدرت زمینی ... نوعی از راه ... من فکر می کنم من ترجیح می دهم هامسون، رمان های خاص تر، گرسنگی و به خصوص پان.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب میوه های زمین


 کتاب 110 قصه از هانس کریستین آندرسن
 کتاب حکایت های مریخی
 کتاب دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم
 کتاب مالک دنیا
 کتاب سقوط
 کتاب مرد نیزار