کتاب قتل راجر آکروید

اثر آگاتا کریستی از انتشارات هرمس - مترجم: خسرو سمیعی-ادبیات کلاسیک

در روستای پادشاه عببات، بیوه ناگهان خودکشی جرقه شایعاتی مبنی بر اینکه او اولین شوهرش را به قتل رسانده بود، به قتل رسانده شد و با راجر اکروید ثروتمندانه رابطه برقرار کرد. بعد از ظهر، Acroyd در مطالعه قفل شده خود قتل می شود - اما نه قبل از دریافت نامه ای برای شناسایی عصبانی سیاه پوست. عبادت پادشاهان با مظنونین، از جمله یک نجیب زاده عصبی، پاکسون واجد Ackroids، و خواهر او، خانم Cecil Acroyd، که اقامت در قربانیان در خانه گرفته است. در حال حاضر آن را به کارآگاه معروف هرکول پوآرو که بازنشسته شده است به پادشاهان عبث به باغ، برای حل این مورد که کشته Roger Acroyd - یک کار است که در آن توسط دکتر روستا و راوی، جیمز شپرد و توسط Sheppards کمک خواهر هنرمند، کارولین. قتل راجر اکروید کتابی است که آگاتا کریستی را یک نام خانوادگی نامید و کار خود را به عنوان یک پرفروش چند ساله آغاز کرد. در اصل در سال 1926 منتشر شده است، نقطه عطفی در سبک رمز و راز است. این در پیشروی یک کلاس جدید از داستانی محبوب کارآگاه بود که در عصر مدرن رمان های رمز و راز قرار گرفت.


خرید کتاب قتل راجر آکروید
جستجوی کتاب قتل راجر آکروید در گودریدز

معرفی کتاب قتل راجر آکروید از نگاه کاربران
من در رمان های جنایی / رمز و راز خیلی تجربه نکردم - من آنها را برای سرگرمی های خشن بین داستانی عمومی خواندم (این بار من بعد از Steppenwolf به هوا نیاز داشتم). من عاشق شدم و در سال گذشته، هیچکدام (لینک به بررسی) اولین رمان من کریستی نبود، بنابراین سه اثر تحسین برانگیز خود را در نمایشگاه کتاب اخیر خریدم. چیزهایی که من در مورد نوشتن کریستین ها می خواهم: - این باعث می شود که شما احساس کنید شما خودتان در صحنه هستید - مشخصه: حتی اگر ده شخصیت در ابتدا معرفی شده و نگران نباشید می دانید کسی که خیلی زود با شما آشنا خواهد شد، خطوط ساده و قابل دستیابی است که بعدا نشان داده می شود سرنخ های حیاتی در اینجا و آنجا وجود دارد - عنصر تعجب (یا پیچ و تاب های طرح) در نیمه دوم داستان من حقیقت را از ابتدا با این (حادثه نادر!) مشکوک بودم، بنابراین ارزش سرگرمی در این زمان کم بود - شاید بعد از اینکه دانستن پیچ و تاب در این یکی بزرگ بود، خیلی سرسخت شدم. با این حال، خواندن لذت بخش. دوست داشتم که کارآگاه Poirot، بینش خود را (و یا پنهان کردن پنجه خود را؟) تا زمانی که کسب و کار مانند سنجاب ذخیره برخی از آجیل در دهان او. خواندن A.B.C. قتل و کشتار در شرق اکسپرس برای کریستین بعدی من 23 فوریه 2016 امروز متوجه شدم که من فقط چیزی شبیه به دو بررسی در سال 2016 نوشتم - من اخیرا در پچ مشغول به کار بوده ام، بنابراین امیدوارم بتوانم فعالانه به نوشتن ادامه دهم.

مشاهده لینک اصلی
قاتل را حدس زدم. دلیل این امر این است که همه به من گفتندyoull هرگز، هرگز قاتل را حدس بزنید! @ این است که چگونه ذهن من کار می کند. به من بگویید که هرگز نمی بینم که چه بیاورم، و فورا بلافاصله می دانم بروس ویلیس تمام وقت مرده است. یک روستای انگلیسی باهوش، پادشاه عببات، بیشتر از سهم خود در مرگ های غم انگیز در ماه های اخیر دیده می شود. زمانی که مرد ثروتمندترین و برجسته ترین شهر در قتل است، فهرست مشکوک طولانی است. این خواهر حریص، خواهرزاده Sching، قدم زدن با شکوه، شکارچی بازی بزرگ، غریبه اسرار آمیز و البته باتلر مخفی است. اما در اینجا بیشتر از این است که دوست داشته باشیم. من یک ضربه بزرگ از پویایی بین دکتر رابرت رابرت و خواهر او، کارولین خواهم شناخت. یاد بگیرند که کارولین، که به راحتی شخصیت مورد علاقه من در کتاب بود، یک نمونه اولیه برای خانم مارپل بود، باعث می شود که من بخواهم آن کتاب ها را بخوانم. از سوی دیگر، من همیشه از M. Poirot مطمئن نیستم. بخشی از من او را ریشه دوانده است که تنها به دلیل کمی پرمویی از سلول های خاکستری بلژیکی خود، اشتباه کرده است. همانطور که همیشه، کریستی خود را به استاد رمز و راز ثابت می کند، و من از سبک نوشتن آن لذت می برم. من معمولا اسرار را نفهمیدم، اما این یکی از معدودی است که ممکن است بعد از محکومیت دوم جالب باشد. من فکر نمیکنم این کاملا به عنوان قتل در شرق اکسپرس بود، اما بستگی داشت.

مشاهده لینک اصلی
من آن را دوست دارم زمانی که یک رمز و راز منافع من را به جای من انتظارات را برآورده می کند، و همیشه دوست داشتم که آگاتا کریستی سرنخ هایی را کشف کند تا خواننده دقیق بتواند راز را پیدا کند. در اطراف صفحه 110، من متوجه شدم که چه کسی قاتل بود (و من هیچ مشکلی با آن ندارم)، اما این تفکر را رد کردم، چون خوب، آن چیزی که من در مورد نوشتن رمز و راز 20 ساله می دانم، منطقی نیست. کدام، ظاهرا، بسیار نادان است. آگاتا کریستی برای اینکه بخشی از سبک استیون کینگ از ژانر رمز و راز باشد، بسیار سخت می شود، اما رمان های کلیدی رمان های انگلیسی، یک قرن با قتل روح آکروید روبرو می شوند. قلدری، خودکشی، تهمت زدن، قتل و خودکشی. خدمت کن! قاتل خنک است هرکول پوآرو در بهترین حالتش درگیر است. این قطعه ضخیم تر و ضخیم تر می شود و پایان کاملا تنظیم شده واقعا باعث می شود که این Christies symphony.I من نمی توانم بگویم هر چیز دیگری بدون خراب کردن این کتاب شگفت انگیز، بنابراین من با یک بیانیه ساده پایان: اگر شما عاشق رمز و راز، اگر شما دوست کریستی، اگر دوست دارید که یک نویسنده با این قراردادها مصاحبه کند، سپس قتل راجر اکروید کتابی است که باید بخوانید. به همین سادگی.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از رمان کریستی لذت بخش و اولین بار که من همیشه حدس زدم whodunnit! من در این مورد خوب هستم به یاد ماندنی برای پایان دادن به پیچ و تاب است که ممکن است باعث نارسایی کلیه در خواننده ناخوشایند شود.

مشاهده لینک اصلی
از کجا شروع کنم، به خوبی دیدم چند نفر دیگر می خواستند این را به عنوان یک دوست خواندنی بخوانند، بنابراین در حالی که بر روی یک ضربه پا خانم مارپل (چالش) من فکر کردم که چرا نه. من نمی توانم به یاد داشته باشم که هرگز این را خوانده ام یا حتی آن را به عنوان یک تطبیق تلویزیونی دیده ام و حدس می زنم که پایان آن تا پایان عمر به پایان نرسیده است. شخصیت های مرکزی دکتر شپار و خواهرش Caroline بسیار عالی هستند و دکتر نقش هشتینگ را برای پوآرو . من فکر می کنم داستان به خوبی با پیچ و خم های بسیاری ساخته شده است و به طور کلی به طور کلی خوب است (من 4 ستاره داده ام)، من در پایان خیلی ناراحت شدم. خواندن آن و پیدا کردن

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قتل راجر آکروید


 کتاب همسران خوب
 کتاب نه داستان
 کتاب هنر همیشه بر حق بودن
 کتاب آلبر کامو و آندره مالرو
 کتاب یکی از ما
 کتاب روایت یک مرگ در خانواده