کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم

اثر جان اشتاین بک از انتشارات گل آذین - مترجم: شهلا طهماسبی-ادبیات کلاسیک

«قورباغه‌ها تاج سر پپن می‌گذارند» این چیزی است که نیویورک‌دیلی هنگامی که ستاره‌شناسی آماتور به‌ نام پپن اریستال برای حکومت فرانسویان احضار می‌شود، می‌گوید. دولت مستعجل پپن چهارم حوادثی را روایت می‌کند که بر او، همسرش (ملکه ماری) ، عمویش (شاهزاده خانم کلوتیلد) و خاطرخواه آمریکایی‌اش (پسر سلطان تخم‌مرغ پتالومادر کالیفرنیا)‌ ، و یک ایل آدم دیگر (اشراف‌زادگان، سیاست‌مداران، محافظان، و باغبانان) می‌گذرد. روایتی از انقلاب فرانسه که به طرز مضحک و خنده‌داری وارونه شده است. «یک کمدی انتقادی گیرا و مسحورکننده... بسیار سرگرم‌کننده... بی‌اندازه چشم‌گیر.»


خرید کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم
جستجوی کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم در گودریدز

معرفی کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم از نگاه کاربران
همانطور که Ive همچنان به کارهای مبهم تر در کاتالوگ Steinbecks ادامه داد، Ive این را بیش از یک بار در کتابخانه پرتاب کرد. این فقط چیزی شبیه کتاب Steinbeck نیست، و من نمی خواهم در نویسنده مورد علاقه من، به خصوص پس از سوزاندن روشن، ناخوشایند. سرانجام، همانطور که برای کار اخیر خود به شدت بسته بودم، سفر سریع خود را به کتابخانه انجام دادم و پس از پیدا کردن 5 کتاب اول که می خواستم پیدا نکردم، به طور کامل انتظار داشتم که ناامید شود. من بودم نه. درست در مورد یک چیز بود - این یک کتاب استینبک نیست. بیشتر از نوع ون نگوت / کنفدراسیون دانس نوعی طنز سیاسی است. خنده دار، جالب و هوشمند، من واقعا کاملا از آن لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
طنز هوشمندانه درباره ماهیت سیاست، حق امتیاز، ازدواج، جوانان و روابط فرانسه و آمریکا. شگفت انگیز است که Steinbeck قادر است تا در این امور کوتاه و دلنشین بسیار متناسب باشد. اما، هی، به همین دلیل استین بک را خیلی دوست دارم. او فقط به نظر می رسد از کلمات ساده و جملات ساده استفاده کند. این داستان کوچک در مورد یک مرد عادی است که به تدریج تخت پادشاه فرانسه را می پذیرد. او با آنچه که این بدان معناست و چه قدرتهایش واقعا دارد مبارزه می کند و چگونه باید از آنها استفاده کند. در نهایت او قلبش را دنبال می کند (و یک پیرمرد با یک دریاچه) و آنچه را که فکر می کند درست است. و چرخه تاریخ تکرار .... جالب و خنده دار.

مشاهده لینک اصلی
این استینبک تنها طنز و تنها کتابی است که او درباره هر فردی نمی نویسد. این ترکیب خیلی خوب کار نمی کند. Steinbeck در بهترین حالت خود است، زمانی که درمورد مردم در مورد مکان های خود در جهان، با یک راه مستقیم و صریح، در حال تکان دادن است. طنز اجرا نمی شود و همچنین نویسندگان دیگر قابل توجه است و شما هرگز با Pippin ارتباط برقرار نمی کنید راه خود را با تمام Steinbecks دیگر شخصیت های اصلی ارتباط برقرار کنید. باید بخوانید اگر طرفداران زیادی از نویسنده دارید، اما یک گذر برای هر کس دیگری.

مشاهده لینک اصلی
من مجبور بودم نام نویسنده را در این مورد چک کنم. پس از خواندن و دوست داشتن از موش ها و مردان و انگور از گناه من نمی توانم باور کنم که استینبک چنین کتابی در او داشته است. تاتای سیاسی بالاخره با برخی لحظات خنده دار خنده دار. این باعث می شود که نام خود را به همان شیوه ای که ویایلد و وودوهاوس را می بینید نام ببرید. یک سنگ قیمتی واقعی که هر روزه در خلال سیاست های خود و سياست های خارجی هم کار می کند، همانطور که در هنگام نوشتن.

مشاهده لینک اصلی
Steinbeck در غیر این صورت. در غیر این صورت چطور؟ خنده دار در وهله اول ریشه های طنز نیز در نوشته های دیگر یافت می شود، اما در همان سطح ترسیمی نیست. یک لذت اجازه دهید E ~ من اما نمی تواند توجه کنید که چگونه در داستان کوتاه (حدود ¢ تی به عنوان سلطنت پپین)، و قرار دادن امضای اشتاین بک Ã®È ™ clasică: نی ™ crează شما شخصیت به یاد ماندنی. înÈ نیست\u003e درک چرا او به نوشتن این aleasă عنوان reprezenativă برای جمع آوری\u003e را نوبل، اما من ناشر شجاعت قدردانی میکنیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم


 کتاب دشت سوزان
 کتاب اگنس گری
 کتاب تو همانی که می اندیشی
 کتاب بهیموت یا پارلمان طولانی
 کتاب هنر خوشبختی
 کتاب نامه زن ناشناس