کتاب در راه

اثر جک کروآک از انتشارات نشر چشمه - مترجم: احسان نوروزی-ادبیات کلاسیک

باهم تو خیابان ول گشتند و به همه‌ی قضایای قدیم‌شان سرک کشیدند و رفته‌رفته غم‌زده‌تر، هوشیارتر و بی‌رودربایستی‌تر شدند. ولی بعد، عین دوتا رفیق تریپ تو خیابان‌ها رقصیدند و من هم پشت‌شان لخ‌لخ کردم، همان کاری که یک عمر پشت آدم‌هایی کرده‌ام که باهاشان حال می‌کردم، چون تنها آدم‌هایی که باهاشان حال می‌کنم دیوانه‌هایند، آدم‌هایی که دیوانه‌ی زندگی‌اند، دیوانه‌ی حرف زدن‌اند، دیوانه‌ی نجات یافتن، در یک‌آن خوره‌ی همه‌چیز هستند، آدم‌هایی که هیچ‌وقت خمیازه نمی‌کشند و حرف‌های معمولی نمی‌زنند، فقط می‌سوزند، می‌سوزند، می‌سوزند عین آتش‌بازی‌های زردفامی که مثل عنکبوت‌هایی میان ستاره‌ها منفجر می‌شوند و وسط‌شان نور تند آبی‌رنگی می‌بینی و ...


خرید کتاب در راه
جستجوی کتاب در راه در گودریدز

معرفی کتاب در راه از نگاه کاربران
این کتاب زمانی را که با دوستان خود می نشیند، به یک بار در تابستان زندگی می کند، می گوید: \"فقط باید جاده رو بکشیم و بگذاریم که ما را در هر جایی که می خواهد.\" در طول سال ها شما به عقب نگاه می کنید و تعجب می کنید - آیا می توانید بگوئید که در زمان جاده ها ... من کمتر مسافرت کردم، و این همه تفاوت را ایجاد کرده بود @ اما این تفاوت در حال حاضر محو شده است؛ جاده با برگ های پاییزی حافظه پوشیده شده است و از بین رفته است. جک جاده را گرفت؛ و من با روح آن تابستان مدت ها پیش با او سفر کردم.

مشاهده لینک اصلی
تنها دلیل اینکه من این کتاب را یک ستاره داده ام این است که من خودم افتخار می کنم که اراده کردم تا آن را به پایان برسانم؛ زیرا من آن را دوست نداشتم؛ نه سبک نوشتن، نه طرح و / یا شخصیت. برای من این کتاب یک ناامیدی بزرگ بود. اولین جایی که من را جذب کرد، سفر جاده ای از طریق ایالات متحده و مکزیک بود. من فکر کردم که این موضوع در مورد جوانان در حال سفر، کار کردن، به اشتراک گذاری تجربیات و آشنایی با مکان های جدید و افراد و آنچه که من دریافت کردم، می شود. یک دسته از فلوئورس های غیر مسئولانه و بمب هایی که برای انجام آن کار می کردند فقط برای ضربه زدن به آن و در کنار آن راه استفاده از دیگران. من نمی توانستم به هیچ یک از شخصیت ها مربوط شوم و حتی به نقطه ای رسیدم که شروع به نومیدی نمودن آنها کردم و می خواستم کتاب را از پنجره بیرون بکشم. از طرف من برای رسیدن به خواسته های زیادی از اراده ای گذشت. من نمی دانم که آیا نویسنده می خواهد این احساسات را در ذهن خوانندگان تحریک کند، اما اگر در موردش موفق شود، او موفق شد. من هیچ چیز مثبت در مورد این کتاب نمی گویم، فقط می خواهم یک نقل قول بفرستم. برای من بهترین بخشی از این کتاب است، زیرا شخصیتی بود که دقیقا احساساتش را بیان کرد: شما کاملا به هیچ کس توجه نکردید، بلکه به خودتان و ضرب و شتم شما. همه چیزهایی که شما فکر می کنید این است که بین پاهای شما چقدر حل می شود و چه مقدار پول یا سرگرمی می توانید از مردم بیرون بریزید و سپس آن را کنار بگذارید. نه تنها این، بلکه شما در مورد آن احمقانه هستید. هرگز برای شما اتفاق نمی افتد که زندگی جدی است و افرادی هستند که سعی دارند چیزی را به جای آن که مناسب همه چیز باشند، به جای آنکه همیشه به هم برسد، وجود دارد. @ در تابستان این فیلم منتشر خواهد شد و اگر آن را به کتاب من درست نکنم آن را ببینید و من این کتاب را به هیچکس توصیه نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
این ممکن است کتاب تیزهوش ترین برای نوشتن بازنگری برای آنچه که تا به حال خوانده ام. از یک سو احساس می کنم چند صفحه برای توصیف وجود دارد، و از سوی دیگر من فکر می کنم که در آن می توانم چند کلمه را برای توضیح احساساتم پیدا کنم. بیست و هفت دوست Goodreads من این کتاب را خوانده اند و رأی آنها از 1 تا 5 ستاره است. در حال خواندن این نظر من نیز از طیف گسترده ای برخوردار بود. اما در جایی که در کتاب دیر کردم، متوجه شدم که من 4 یا 5 ستاره را می دهم. منحصر به فرد بودن آن از آن خواسته، جسورانه آن را میپسندد. رمان Kerouacs یک تصویر فوری از یک نسل، یک بخش از زندگی آمریکایی، یک گروه خاصی از مردم که در هیچ جای دیگر در ادبیات به تصویر کشیده شده است، به عنوان آنها در این رمان است. Kerouac به خواننده بسیار خوب است، دانستن آن است که او فقط نوشتن نیست، نه فقط مشاهده، او شرکت می کند، او این زندگی دیوانه را با این افراد دیوانه زندگی می کند، زیرا دیوانه همان چیزی است که آنها بودند. اما Kerouac آن را کاملا ضبط می کند و آن را برای ما می خواند، احساس می کند، لذت می برد یا نه.

مشاهده لینک اصلی
... در جاده منتهی به noiaCaro کرواک: این واقعیت است که شما را با به زبان اصلی پرداخته است جذابیت به رمان اضافه شده است، به طوری که این بار آن را به دلیل برخی از ترجمه ماهر کمی نیست: این تقصیر شما است. تفاوت های ظریف که در آن داستان می گیرد متاسفانه غیر، در هر زبان شما تصمیم می گیرید به خواندن. سرگردان بی هدف، یک اندیشه و دلیل روشنی، به نوعی برای نسل بیت، تنها باعث بدون هیچ زحمتی بزرگ، و نه به خاطر © جهانگردان عاشق شخصیت، بی پول، به بی پول، سمی و یا چیزی را درک نمی کند. هر چند واقعا دو توپ که هر آنچه که آنها تصمیم به ترک به ورزش حرفه شریف در زندگی خانه بدوش، و دمار از روزگارمان درآورد همه، بدون یکی از کهنه طرح روایت، آن را دقیقا همان چیزی است که من پاسخ جالب است. هر 50 صفحه شما شروع به یک سفر به هیچ جا، پس از آن خانه، و سپس در ماشین، همه به نگه دارید تا با دوست داشتنی دین، یک پسر پس از اسراف به انصراف فلسفه خرده به عنوان قادر به چالش برانگیز باشد. یکی که من می خواهم اردنگی یک روز بله و pure.Si دیگر را نجات دهد برخی از مراحل، و شما را به نجات داد، اگر رمان، در یک سفر متمرکز شده بود، به جای © درصد از همه یکسان است.

مشاهده لینک اصلی
در مورد مسائل جنسی در مکزیک می آموزیم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در راه


 کتاب پس از سقوط و حادثه در ویشی
 کتاب تسخیر ناپذیر
 کتاب بهترین داستان های کوتاه آنتون چخوف
 کتاب نامه های عاشقانه جویس
 کتاب داستان های شکسپیر
 کتاب رساله درباره آزادی