کتاب درنده ی باسکرویل

اثر آرتور کانن دویل از انتشارات نشر ثالث - مترجم: نرگس مساوات-ادبیات کلاسیک

صاحب مالکان ثروت سر چارلز باسکرویل در پارک حیاط او مرده است و در اطراف مورچه تلخ Dartmoor، در شهرستان Devon مرده است. مرگ او به نظر می رسد که توسط یک حمله قلبی ایجاد شده است، اما قربانیان بهترین دوست، دکتر مورتیمر، متقاعد شده اند که این اعتصاب ناشی از موجودی فوقالعاده است که از مور در شکل شگفت انگیز بزرگ با چشم های خیره کننده و فک به منظور محافظت از وارث باسکرویل، سر هنری، که از کانادا وارد کانادا می شود، از شرلوک هولمز می خواهد کمک کند، همچنین او را از لشکر بسکرویل که بر اساس آن یک اسب هیولا در حال غرق شدن و کشتن خانواده است مردان برای قرن ها، در انتقام برای سوء رفتارهای یک سر اوگو Baskerville، که در زمان الیور کرمول زندگی می کردند.


خرید کتاب درنده ی باسکرویل
جستجوی کتاب درنده ی باسکرویل در گودریدز

معرفی کتاب درنده ی باسکرویل از نگاه کاربران
بررسی کامل برای آمده. مانند آن نیاز به یک. شرلوک هلمز آن است. البته عالی است :)

مشاهده لینک اصلی
4.5 من فکر می کنم این یک برگرداندن است. باید اینطور باشد. حتی یک لحظه جزئیات دقیق اتمسفر را به یاد می آورم وقتی آن را می بینم. اما خیلی از آن را نادیده گرفتم. و بسیار گیج کننده این است که من منتظر صحنه ای زنده هستم که حتا بخشی از این داستان است! حالا من نیاز به ردیابی داستان از آن است. در یک لحظه، من در واتسون خجالت زده شدم (انجام شد تا خواننده احساس دقیق تر کند؟)، با این حال، گفت و گو زنده معمولی؛ عناصر طرح و احساس حسن نیت کار برای این که بهترین نوشته ها را از تمام داستان های شرلوک نوشته شده تا حالا. پس از خروج از لندن، احساس خواهید کرد که اگر شما در خلال خلبانان قرار داشته باشید و به طور خطرناکی در نزدیکی خلیج قرار داشته باشید. * از فصل 2، هولمز به واتسون: این یک چیز منحصر به فرد است، اما من متوجه شدم که یک فضای تمرکز کننده کمک می کند غلظت فکر من آن را به طول کشیدن به یک جعبه فکر نمی کردم، اما این نتیجه منطقی اعتقادات من است.

مشاهده لینک اصلی
من به دنبال خواندن اسباب بازی Baskervilles نیستم، اما انتخاب این باشگاه کتاب های این ماه بود، و به عنوان یک باشگاه کوچک کتاب خوب، من می دانستم که مجبور بودم ادامه داشته باشم. این کتاب دو بار در برابر آن دست داشته است: 1) من واقعا اصلا اسرار را دوست ندارم و 2) چند صفحه در مورد یک زن و شوهر خسته کننده گربه ها (که با مونتی پیتون بیتردید اشتباه گرفته نمی شود) که بعضی اوقات بر بدن غلبه کرده اند، پیش بینی شده است. یکی از چیزهای عالی در مورد باشگاه کتاب این است که اغلب من اشتباه را ثابت می کنم. من واقعا از کتاب لذت بردم، اگر چه پاسخ به رمز و راز به نظر می رسید کمی آشکار (احتمالا به دلیل این که بسیاری از نشان می دهد، فیلم ها / کتاب امروز به نظر می رسد به تقلید از اسرار دیلز، بنابراین مخاطبان مدرن انتظار دارند که آنها را در راه شرلوک هولمز). هولمز به من احتیاج داشت که بسیاری از تلویزیونهای مجلل را داشته باشد، و بنابراین تنها شکایت من این بود که متفکر متکبر در آن کافی نبود تا بتوانم با شیوه ای که اغلب اوقات و مستقیم انجام می شد، سرگرم شدم. به طور کلی، لذت بخش است و من قصد دارم به زودی داستان کوتاهی پیدا کنم.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم که داستان های کوتاه دیلس کار بسیار بهتر از آن هایی است که در طول تمام طول انجام می دهند. این یکی کمی بهتر از نشانه چهار است اما دوباره این داستان را کمی خسته کننده پیدا کردم، به خصوص در سه فصل اول کتاب. در سه ماهه آخر، سرعت آن افزایش می یابد و همه چیز جالب می شود. واقعا واقعا خیلی بیشتر از این که داستان جالبی با پیچ و تابهای بسیار هوشمندانه داشته باشیم خیلی بیشتر نیست. اگر دویل تصمیم گرفت آن را کوتاه کند، فکر می کنم کامل بود.

مشاهده لینک اصلی
برای من، این بهترین از چهار رمان های شرلوک هلمز نوشته شده توسط کانن دویل است. این یک رمز و راز قتل است که کاملا نوشته شده است و بهترین کلاسیک آن ژانر است که تاکنون خوانده ام. برای دومین بار خواندن، همانطور که برای اولین بار در اطرافم بودم، لذت بردم، اگر چه عنصر شگفت انگیز به دلیل آگاهی قبلی از داستان، به من سخت نکرد. و حتی با دانش قبلی، داستان برای اولین بار به عنوان خواندن برای اولین بار بود. این نوع داستان است که کسی از آن خسته نمیشود، مهم نیست چند بار آن را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درنده ی باسکرویل


 کتاب درختان ممنوع
 کتاب شب گردی ها
 کتاب عرفان و منطق
 کتاب رنگین کمان
 کتاب زیر دست
 کتاب پشت صحنه